Aden Hukuk Bürosu olarak, Aile Hukuku davalarında geniş tecrübelere dayalı olarak müvekkillerimize hukuk danışmanlığı hizmeti sağlamaktayız. Türk Medeni Kanunu’na dayalı olan boşanma davaları, vesayet, evlilik ve hısımlık davalarında hukuk uzmanlarımız ile hak ve menfaatlerinizin korunması adına yardımcı olmaktayız.

Aile hukuku yukarıda sayılan dört ana başlık altında toplasa da bunların yanı sıra aile konutu, mal paylaşımı ve mal rejimleri, nafaka hakkı, kadın ve çocuk hakları, evlat edinme, kayyımlık, soybağı gibi farklı alt başlıklara ayrılmaktadır. Tüm bu başlıklar kapsamında müvekkillerimizin hak ve hukuklarının korunması ve yasalardan doğan yeni hakların kazanımı konusunda, hukuki danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız.

ETİKETLER

Adana aile hukuku avukatı,Adana nafaka avukatı,Adana velayet avukatı,Adana anlaşmalı boşanma avukatı,Adana barosu boşanma avukatı,Adana barosu velayet avukatı,Adana barosu vesayet avukatı,Adana uzman boşanma avukatı,Adana uzman nafaka avukatı,Adana uzman velayet avukatı,Adana geneli boşanma avukatı,Adana geneli nafaka avukatı,Adana geneli boşanma hukuku avukatı,Adana geneli boşanma davaları,Adana geneli uzman boşanma avukatı,Adana boşanma avukatları telefon numaraları,Adana boşanma avukatları adresleri,