Ulusal ve küresel pazarda hukuk danışmanlığı hizmeti alan müvekkil ve danışanlarımızın fikri ve sınai haklarının korunmasında, hukuki destek sağlamaktayız. Bu kapsama giren davaların açılması, hakkınızda açılan davaların takibi ve haklarınızın korunması için gerekli başvuruların yapılması için hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte fikri ve sınai hakların ihlalinin artması profesyonel bir hizmet alınmaması durumunda, bu hakların korunması konusunda hak sahibini belirli sıkıntılara sokmaktadır. Telif haklarının, marka patentlerinin, tasarım ve kurumsal kimlik yapısının korunmasında, Fikri Mülkiyet Hukuku uzmanlarından alacağınız destek çok ciddi önem taşır.
Tüm bunların yanı sıra fikri ve sınai hakların devri, lisans sözleşmeleri veya lisansların devredilmesi, marka tescil başvuruları, kullanım haklarının devri veya paylaşımı gibi konularda yasal başvurular, dava takipleri ve ilgili konularda sözleşmelerin yapılması gibi farklı hizmetler, hukuk büromuz tarafından sağlanmaktadır. Yapılacak sözleşmelerde yasaların izin verdiği çerçevede haklarınızın en iyi şekilde korunması için sözleşme metinlerinin hazırlanmasında da, müvekkillerimize hizmet sağlamaktayız.

ETİKETLER

adana icra iflas hukuku avukatı,adana icra avukatı,adana barosu icra avukatı,adana icra davaları,adana icra takibi avukatı,adana barosu icra iflas hukuku avukatı,adana uzman icra avukatı,adana uzman icra iflas avukatı,adana geneli icra iflas davaları,adana’da icra iflas hukuku avukatı,adana tecrübeli icra iflas hukuku avukatı,adana uzman icra iflas hukuku avukatı