Adana Deniz iş ve Deniz Ticaret Hukuku konularında sahip olduğumuz deneyim ile müvekkillerimizin, bu alandaki hukuki ihtiyaçlarının karşılanması ve ortaya çıkan ihtilafların müvekkil lehine sonuçlanması için hizmet sağlamaktayız. Deniz Hukuku kapsamı nedeniyle bu kategoride hizmet veren müvekkillerimizin Türk Deniz Ticareti Hukuku kapsamındaki sözleşmelerin hazırlanması, davaların takip edilmesi ve yeni davaların açılması gibi konularda hukuki destek almalarını sağlıyoruz.

Adana’da Hukuk büromuz yetkin Adana avukatları ile Adana’da deniz ticaretinden doğacak tüm kanuni sorunları için, müvekkillerine hizmet vermektedir. Her türlü davanın takibi, şikâyet başvurularının yapılması ve bunların sonuca ulaştırılması sürecinde, hukuki destek sağlıyoruz.

Adana Hukuk büromuz; Adana’da Deniz hukuku alanında ihtiyaç duyulan tüm sözleşmelerin hazırlanması, gemi ve yat inşası sözleşmelerinin hazırlanması, deniz sigorta hukuku, gemi tescil ve terkin işlemleri, kanuni rehin hakkı kararlarının icra edilmesi, seferden men kararları ilgili yasal prosedürlerin sağlanması veya giderilmesi gibi birçok farklı alt başlıkta hizmet sağlamaktadır.

Ticari ve adli görüşmelerde müvekkil adına katılım sağlama, ticaret sözleşmelerinin Deniz Ticareti Hukuku’na uygunluk durumunu inceleme, gümrük kanunu ve daha konuyla ilgili birçok alanda hukuki sürecin hak ve menfaatinize olması için çalışmalar yapmaktayız.

ETİKETLER

Adana Deniz Ticareti Hukuku Avukatı,Adana Deniz Ticareti Hukuku Davaları,Adana barosu deniz ticareti hukuku avukatı,Adana deniz ticaret hukuku davası avukatı,