Aden Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak; güneş, doğalgaz, rüzgar, elektrik, bioyakıt ve biokütle gibi yenilenebilir enerjilerin dağıtımı, üretimi ve finansmanı alanlarında hukuk danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Enerji ve Madencilik Hukuku alanında tecrübeli avukatlarımız, enerji sektöründe yer alan tüzel kişiliklerin yapması gereken sözleşmelerin hazırlanmasında, danışanların hak ve menfaatlerini en iyi düzeyde korunacak şekilde yardımcı olmaktadır.

Verilen bu hizmet kapsamında lisans başvuruları ve tadilleri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu ile alakalı prosedürlerin yasalara uygun şekilde sağlanmasında, lisans, vergi dağıtım, üretim paylaşım, sondaj ve rehabilitasyon sözleşmelerinin hazırlanması ve takibi konularında büromuzdan hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bu alandaki davalarınızın takibi, yeni davaların açılması ve bu davaların sonuçlandırılması gibi konularda da profesyonel hizmet sağlamaktayız.

ETİKETLER

Adana enerji ve madencilik hukuku davaları,Adana madencilik hukuku avukatı,Adana enerji hukuku avukatı,Adana enerji hukuku davaları,Adana madencilik hukuku davaları,