Büromuz, bireylerin toplumdaki iş ilişkilerinin düzenlenmesinde, sendikal çalışmaların yasalarca korunmasında ve bunlara bağlı olarak doğabilecek farklı her türlü sorun karşısında, hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

İşçi, işveren ve devlet yönleri ile bireylerin ve tüzel kişiliklerin sosyal güvenlik hukuku kapsamında haklarının korunması, yeni hakların kazanılması veya yasal boşluklar nedeniyle doğabilecek sorunlar karşısında atılacak adımların atılması, yine hukuk büromuz tarafından verilen hizmetler arasındadır. Sosyal güvenlik hukuku ile danışmanlık hizmeti verdiğimiz şahıs veya tüzel kişiliklerin menfaatlerine olabilecek her türlü adım, hukuk büromuzun en birinci önceliğidir.

ETİKETLER

Adana iş ve sosyal güvenlik hukuku davaları,Adana iş ve sosyal güvenlik hukuku avukatı,adana iş hukuku avukatı,adana işçi avukatı,adana barosu iş avukatı,adana barosu işçi avukatı,adana kıdem tazminat avukatı,adana ihbar tazminat avukatı,adana iş tazminat avukatı,adana iş kazası avukatı,adana geneli iş avukatı,adana iş hukuku davaları,