Adana’da Hukuk Büromuz, Adana’da havacılık sektöründe faaliyette bulunan şirketlerinin, Adana’da zirai havacılık işletmelerinin, havalimanı işletmesi yapan şirketlerin, hava taksi hizmeti veren işletmelerin ve havacılıkla alakalı alanlarda faaliyette bulunun tüm firmaların, Havacılık Hukuku kapsamında hukuk danışmanlığını yapabilecek tecrübeye sahip avukatlarla hizmet sağlıyor. Ayrıca hava taşımacılığı hukuku alanında da müvekkillerimize hizmet veriyoruz.
Havacılık hukukundan kaynaklı görülebilecek tüm uyuşmazlıkların müvekkilimizin lehine olabilmesi için yargı önünde temsilini sağlayarak, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde menfaatlerine olabilecek adımları atmaktayız.
Uçak finansmanı, Adana’da hava yolu şirketlerinin kuruluş aşamalarındaki yasal işlemleri Adana’da uçuş izinlerinin alınması sürecinde gerekli olan yazışmaların yürütülmesi, uçak tescil işlemleri, özel sözleşmelerin hazırlanması, kiralama, alım-satım, kredi gibi ihtiyaç duyulacak tüm sözleşmelerin müvekkil menfaatlerine uygun olarak hazırlanması, Aden Hukuk olarak verdiğimiz hizmetlerden bazılarıdır.

ETİKETLER

Adana Özelleştirme Hukuku Avukatı,Adana Özelleştirme Hukuku Davaları,